Pojemniki na odpady

Zapraszamy do zakupu pojemników na odpady wykonanych z niepalnego tworzywa sztucznego zbrojonego włóknem szklanym, charakteryzującego się bardzo dużą odpornością zarówno termiczną, jak i mechaniczną. Bardzo gładka higieniczna powierzchnia zapewnia efekty samo-mycia na deszczu, tworzywo barwione w masie nie wymaga malowania. Żywe barwy i estetyczny kształt stanowi urozmaicenie krajobrazu, dodając uroku każdej, także zabytkowej miejscowości. Pojemniki na śmieci (na wzór europejskiej normy DIN) wyposażone są w zamykaną pokrywę z niewielkim otworem wrzutowym, która skutecznie zapobiega podrzucaniu domowych odpadków w foliowych workach do ulicznych koszy na śmieci. Udaremnia także wywiewanie czy rozwlekanie odpadków przez zwierzęta czy ptactwo.

Sprzedawane przez nas pojemniki przystosowane są do używania (wymaganych europejskimi normami ekologicznymi) foliowych worków na śmieci, są trwale mocowane do słupków, co skutecznie zapobiega próbom kradzieży, czy rzucania nimi podczas chuligańskich wybryków czy demonstracji.

DANE TECHNICZNE

  • Pojemnik o pojemności 50 litrów
    – wymiary (wys./szer./gł.) 650x400x250cm
    – wyposażony w malowany na czarno metalowy słupek do dł. ok. 800mm Ceny według aktualnej oferty dostępnej telefonicznie.

    Powyżej 50 kompletów bezpłatne dostawy.Kontakt

P.P.H.U. “MARIO”
Przemysław Przeździecki

Adres
Ul. A. Mickiewicza 35
05-462 Góraszka k. Warszawy
Email
E-mail: mario.p.p.h.u@gmail.com
Telefon
Tel: 602 687 801

O nas

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją oraz montażem najwyższej jakosci słupów ogłoszeniowych. Nasze słupy stoją w wielu strategicznych miejscach w większych i mniejszych miejscowościach w całej Polsce. Produkujemy wyjątkowej jakości słupy ogłoszeniowe – niemożliwe do przewrócenia oraz podpalenia.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Mario - słupy ogłoszeniowe Warszawa i okolice
Realizacja: Vertes Design