Słupy ogłoszeniowe

Zapraszamy do zakupu słupów ogłoszeniowych. Jak wykazała praktyka, montaż właściwej ilości oferowanych słupów powoduje skoncentrowanie naklejania ogłoszeń w wyznaczonych miejscach, co polepsza estetykę miasta. Słup ogłoszeniowy montowany jest na istniejącym podłożu przez co nie wymaga pozwolenia na budowę, nie jest trwale związany z gruntem.

Oferowany Państwu słup przewyższa inne urządzenia tego typu trwałością materiału z którego jest wykonany.

Słup ogłoszeniowy wykonany jest z wysokogatunkowego gładkiego betonu, zaletami tego są:
– ciężar ok. 1800kg ( przez co nie można go wywrócić)
– grubość ściany ok. 10 cm, przez co nie można go rozbić
– gładki a jednocześnie o dużych właściwościach higroskopijnych beton zapewnia dobrą przyczepność przyklejanym ogłoszeniom (nie odklejają się pod deszczu), a przede wszystkim jest materiałem niepalnym.

Taka konstrukcja słupa jest najtrwalsza i niemożliwa do zniszczenia, wywrócenia, podpalenia w wyniku chuligańskich wybryków! Czapa zadaszająca z żywic epoksydowych jest barwiona w masie tworzywa, nie wymaga malowania.

Przy zakupie większych ilości znaczące rabaty.

słup na nekrologi słup na ogłoszenia słup ogłoszeniowy w Sieradzu słup ogłoszeniowy w Puławach

 

DANE TECHNICZNE:

– słup ogłoszeniowy o średnicy 1000mm, wysokość 2500mm, plus zadaszenie 600mm
– czapa zadaszająca z żywic epoksydowych zbrojona włóknem szklanym w kolorze czerwonym lub zielonym
– zakończenie słupa w kolorze zadaszenia (wys 370mm) lub kula
o śr. 200mm.
– całkowita wysokość słupa 3470mm, co zapewnia ok. 7,5m² powierzchni.

W spokojnych, ruchliwych, monitorowanych miejscach można zamontować tanie plastikowe słupy ogłoszeniowe o parametrach jak wyżej, grubość ściany ok 4-6 mm, waga około 45-50 kg. Wymagają obciążenia np. gruzem, piaskiem, ziemią.

UWAGA NOWOŚĆ! Oferujemy Państwu zakup dodatkowego kołnierza-gzymsu o śr. 108 cm i wys. ok. 30 cm koloru białego, montowanego pod zadaszeniem, w miejscu gdzie osoba bez drabiny nie dosięga – a więc nie oklejanym, lub montowanego wraz z zadaszeniem powyżej powierzchni reklamowej słupa, umożliwiającego umieszczenie-naklejenie herbu i nazwy miejscowości, symbolu właściciela czy sponsora słupów.

Ceny według aktualnej oferty dostępnej telefonicznie.

Termin montażu oraz wszystkie sprawy z tym związane prosimy uzgadniać telefonicznie. Stawianiem słupów ogłoszeniowych zajmujemy się w woj. mazowieckim, Warszawie i okolicach oraz całej Polsce.

 Kontakt

P.P.H.U. “MARIO”
Przemysław Przeździecki

Adres
Ul. A. Mickiewicza 35
05-462 Góraszka k. Warszawy
Email
E-mail: mario.p.p.h.u@gmail.com
Telefon
Tel: 602 687 801

O nas

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją oraz montażem najwyższej jakosci słupów ogłoszeniowych. Nasze słupy stoją w wielu strategicznych miejscach w większych i mniejszych miejscowościach w całej Polsce. Produkujemy wyjątkowej jakości słupy ogłoszeniowe – niemożliwe do przewrócenia oraz podpalenia.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Mario - słupy ogłoszeniowe Warszawa i okolice
Realizacja: Vertes Design